Британці використовують нову п'ятифунтову купюру для програвання платівок

13.10.2016 15:00

Британці використовують нову п'ятифунтову купюру для програвання платівок

У Великобританії знайшли нове несподіване застосування для випущеної місяць тому пластикової купюри номіналом п'ять фунтів. За її допомогою творчі британці змогли відтворити музику з вінілових платівок. Купюру було використано як голку звукознімача. Куточком купюра торкалася пластинки, а з іншого боку до неї був прикріплений мікрофон.

У Великобританії знайшли нове несподіване застосування для випущеної місяць тому пластикової купюри номіналом п'ять фунтів. Як зазначає NEWSru.com з посиланням на AP, за її допомогою творчі британці змогли відтворити музику з вінілових платівок.

Купюру було використано як голку звукознімача. Куточком купюра торкалася пластинки, а з іншого боку до неї був прикріплений мікрофон, підключений до невеликого гітарного підсилювача.

Судячи з відеозапису, опублікованій в YouTube британцем Майклом Ріджем, купюра справді здатна відтворювати звуки, хоча їхня якість, звичайно, не йде в жодне порівняння з професійними пристроями.

Інші британці теж вирішили спробувати можливості нової купюри і почали повторювати за Ріджем - деяким навіть вдалося почути музику без додаткового посилення.

"Майте на увазі, що використання пластикових грошей як голки майже напевно пошкодить будь-яку платівку. Так що використовуйте запис, якого вам не шкода", - зазначив портал Gizmodo. До речі, Ріджу, напевно, не було шкода платівку гурту ABBA - на відео звучить пісня "Money, Money, Money".

Нова купюра була випущена у Великобританії недавно. Вона зроблена з пластику, тому її не можна пом'яти, надзвичайно важко (але можливо) спалити. Вона ілюстрована зображеннями королеви Єлизавети II і Вінстона Черчілля. В цілому вона отримала схвальні відгуки.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus