Британія обіцяє допомогти Туреччині вступити до ЄС

27.09.2016 13:00

Британія обіцяє допомогти Туреччині вступити до ЄС

Голова МЗС Джонсон також наголосив на підтримці нинішньої влади у контексті спроби державного перевороту в липні. "Велика Британія буде стояти пліч о пліч з Анкарою", - сказав він. Джонсон відвідав табір для сирійських біженців і похвалив Туреччину за "чудову роботу" у боротьбі з кризою біженців.

Велика Британія підтримає заявку Туреччини на вступ до ЄС, попри те, що сама залишає Євросоюз. Про це заявив глава МЗС Сполученого Королівства Борис Джонсон, повідомляє Politico.

"Ми залишаємо Євросоюз, але ми не покинемо Європу", – заявив Борис Джонсон, перебуваючи з офіційним візитом в Туреччині.

Він додав також, що його країна "допоможе Туреччині в будь-якому разі".

Джонсон також наголосив на підтримці нинішньої влади у контексті спроби державного перевороту в липні. "Велика Британія буде стояти пліч о пліч з Анкарою", - сказав він.

Джонсон відвідав табір для сирійських біженців і похвалив Туреччину за "чудову роботу" у боротьбі з кризою біженців.

Глава МЗС Британії похвалився тим, що у нього "пральна машина з Туреччини" і підкреслив важливість торговельних відносин між Британією та Туреччиною.

"Варто додати, що відносини Джонсона з Анкарою не завжди були такими приязними", – відзначає видання.

Нагадаємо, у травні, до призначення на посаду міністра закордонних справ, Джонсон здобув поетичну нагороду за віршик про Ердогана, де містилася образа на сексуальному ґрунті.

Нагадаємо, в травні, до призначення на посаду міністра закордонних справ, Джонсон отримав поетичну нагороду журналу "The Spectator" за віршик про президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана, де містилася образа на сексуальному грунті,

There was a young fellow from Ankara Who was a terrific wankerer Till he sowed his wild oats With the help of a goat But he did not even stop to thankera.

Один стурбований турок Весь час дрочив свій недопалок, Поки ранньою весною Не злюбився з козою Без усіляких прелюдій придурок

(переклад inosmi.ru)

Раніше повідомлялося, що посол Туреччини в ЄС заявив про бажання Туреччини вступити до ЄС не пізніше 2023 року.

В свою чергу Великобританія планує переговори про вихід з ЄС на початок 2017 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus