Британія все ще може відмовитися від Brexit - Туск

14.10.2016 16:00

Британія все ще може відмовитися від Brexit - Туск

Єдиною альтернативою жорсткого сценарію виходу Британії з ЄС може бути лише відмова від Brexit взагалі. Про це заявив голова Європейської ради Дональд Туск. За його словами, будь-які розмови про м’який Brexit залишаться лише спекуляціями, оскільки ЄС не піде на компроміси – Британія не зможе зберегти вигоди для торгівлі, які дає членство в ЄС.

Єдиною альтернативою жорсткого сценарію виходу Британії з ЄС може бути лише відмова від Brexit взагалі. Про це заявив голова Європейської ради Дональд Туск, повідомляє Reuters.

За його словами, будь-які розмови про м’який Brexit залишаться лише спекуляціями, оскільки ЄС не піде на компроміси – Британія не зможе зберегти вигоди для торгівлі, які дає членство в ЄС, відкинувши авторитет судів ЄС і заборонивши міграцію з ЄС.

"Всім, хто у це вірить, я пропоную простий приклад. Купіть торт, з’їжте його, а потім погляньте, чи лишилося щось на тарілці. Жорстока правда полягає у тому, що Brexit буде втратою для всіх нас. Жодних тортів на столі. Ні для кого. Там лишиться тільки сіль та оцет" - сказав Туск.

"Якщо ви запитаєте мене, чи є альтернатива цьому поганого сценарію, я хотів би сказати, що так, є" - додав при цьому він.

"На мій погляд, єдина реальна альтернатива "жорсткому Brexit" є відсутність Brexit, навіть якщо сьогодні навряд чи хто вірить в таку можливість" – пояснив глава Європейської ради.

Ранее министр иностранных дел Великобритании Борис Джонсон заявил, что его страна не будет затягивать начало процесса выхода из Европейского Союза, предполагая, что правительство официально начнет процедуру выхода из ЕС до мая следующего года. В свою очередь премьер Британии Тереза Мэй заявила, что процесс выхода страны из Евросоюза начнется не позднее конца марта 2017 года.

Проведення повторного голосування в парламенті Британії щодо виходу країни з Європейського Союзу було б неприйнятним. Про це заявив речник британського прем’єр-міністра.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus