Будівельники завершили спорудження захисного контуру на ЧАЕС

04.10.2016 14:00

Будівельники завершили спорудження захисного контуру на ЧАЕС

Ця робота, виконана українськими будівельниками, була необхідна для того, щоб станція витримала насування нового сучасного укриття - так званої Арки. Будівельники укріпили всі стіни і перекриття ЧАЕС. Крім того, вони побудували з двох боків машинного залу дві нові залізобетонні стіни заввишки 37 метрів, завширшки 40 сантиметрів і завдовжки 50 метрів.

"Укренергомонтаж", що входить в корпорацію "Укрбуд", завершив будівницто захисного контуру на Чорнобильській АЕС. Про це повідомляє прес-служба корпорації "Укрбуд".

"Ця робота, виконана українськими будівельниками, була необхідна для того, щоб станція витримала насування нового сучасного укриття - так званої Арки", - йдеться в повідомленні.

Будівельники укріпили всі стіни і перекриття ЧАЕС. Крім того, вони побудували з двох боків машинного залу дві нові залізобетонні стіни заввишки 37 метрів, завширшки 40 сантиметрів і завдовжки 50 метрів.

"Хоча ще попереду значний обсяг робіт за контрактом на нижчих відмітках, даний етап є ключовим моментом для завершення робіт по самій Арці. Далі справа вже за західними фахівцями", - сказав гендиректор "Укренергомонтаж" Михайло Бородавко.

До кінця листопада мають завершити проект будівництва нового саркофагу. А рік потому нове укриття буде введено в експлуатацію, після чого всередині почнеться демонтаж нестабільних конструкцій і витяг паливовмісних мас.

Раніше президент України розповів про посилення заходів безпеки на АЕС через російську агресію.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus