Букіккіо: корупція усе ще дестабілізує судову систему в Україні

07.10.2016 14:00

Букіккіо: корупція усе ще дестабілізує судову систему в Україні

Корупція залишається дестабілізуючим фактором для судової системи в Україні, зазначає голова Європейської комісії "За демократію через право" (Венеціанська комісія) Джанні Букіккіо. "Корупція залишається дестабілізуючим фактором для судової системи. На практиці ми розрізняємо політичну і звичайну корупцію", - сказав він.

Корупція залишається дестабілізуючим фактором для судової системи в Україні, зазначає голова Європейської комісії "За демократію через право" (Венеціанська комісія) Джанні Букіккіо, передає "Інтерфакс-Україна".

"Корупція залишається дестабілізуючим фактором для судової системи. На практиці ми розрізняємо політичну і звичайну корупцію. Політична корупція, здається, була зменшена з часів Революції на Майдані, а звичайна корупція в судовій системі та інших державних структурах залишається актуальною в порядку денному і з нею необхідно справді боротися", - сказав він, виступаючи в п'ятницю в Києві на відкритті міжнародної конференції з нагоди 20-річчя Конституційного суду України.

Інша проблема, за словами Букіккіо, пов'язана не тільки з корупцією, а й з простою некомпетентністю - "недостатні підстави, зазначені у визначеннях суду". За його словами, не поодинокі випадки, коли подібного роду рішення приймалися і вищими судовими інстанціями.

"Суть судової влади в тому, щоб обґрунтувати судове рішення", - додав він. У цьому контексті глава Венеціанської комісії підкреслив, що одним з головних елементів судової реформи має стати право, що подібного роду судді не місце в реформованій судовій системі.

Зазначимо, раніше екс-посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявив, що корупція загрожує Україні не менше, ніж російські танки на Донбасі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus