Бундесвер запустить реаліті-шоу для залучення новобранців

24.10.2016 13:00

Бундесвер запустить реаліті-шоу для залучення новобранців

Збройні сили Німеччини (Бундесвер) з листопада 2016 року запускають реаліті-серіал на відеопорталі YouTube, намагаючись у такий спосіб вирішити проблеми з поповненням. Тримісячний серіал з назвою "Рекрути" коштуватиме 1,7 млн євро. У серіалі камери супроводжуватимуть 12 новобранців під час проходження базової підготовки у військово-морському технічному училищі.

Збройні сили Німеччини (Бундесвер) з листопада 2016 року запускають реаліті-серіал на відеопорталі YouTube, намагаючись у такий спосіб вирішити проблеми з поповненням. Як повідомляє Bild am Sonntag, тримісячний серіал з назвою "Рекрути" коштуватиме 1,7 млн євро.

Як розповів виданню керівник відділу комунікацій бренду роботодавця Bundeswehr Дірк Фельдгауз, у серіалі камери супроводжуватимуть дванадцятьох новобранців під час проходження базової підготовки у військово-морському технічному училищі.

Щодня в Мережі з'являтиметься нова п'ятихвилинна серія. "Ми покажемо як позитивні, так свідомо і негативні моменти в житті новобранців. За три місяці базової підготовки кожен рекрут зазнає граничних випробувань", - зазначив Фельдгауз.

У такий спосіб Бундесвер хоче передусім завербувати на службу рядових. Станом на кінець вересня чисельність Бундесверу становила близько 176 тисяч осіб. У травні міністр оборони Урсула фон дер Ляєн офіційно оголосила про розширення Бундесверу найближчим часом на 7 тисяч осіб, зазначає Deutsche Welle.

Крім того, впродовж наступних семи років особовий склад збільшать ще на 14,3 тисячі військових, а також 4,4 тисячі цивільних.

За даними опитування, Бундесвер є одним з найбільш бажаних роботодавців для юнаків Німеччини.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus