Царевич забрала позов з оскарженням свого звільнення - ЗМІ

05.10.2016 20:00

Царевич забрала позов з оскарженням свого звільнення - ЗМІ

При цьому у провадженні ВАСУ є дві позовні заяви від Царевич - обидва до Вищої ради юстиції. Царевич просить суд визнати незаконними рішення ВРЮ, прийняті по відношенню до неї. Розгляд одного позову призначено на 10 жовтня, а другого - на 24 жовтня.

Одіозна екс-суддя Печерського районного суду міста Києва Оксана Царевич відкликала позовну заяву з Вищого адміністративного суду України (ВАСУ), яким оскаржила своє звільнення головою держави Петром Порошенком, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на власні джерела.

"Царевич відкликала свою позовну заяву", - повідомили агенції в ВАСУ у середу, 5 жовтня 2016 року.

При цьому у провадженні ВАСУ є дві позовні заяви від Царевич - обидва до Вищої ради юстиції.

Царевич просить суд визнати незаконними рішення ВРЮ, прийняті по відношенню до неї.

Розгляд одного позову призначено на 10 жовтня, а другого - на 24 жовтня.

Про те, що Царевич позивається з приводу свого звільнення, стало відомо також 5 жовтня.

29 вересня Порошенко звільнив суддю Царевич у зв'язку із порушенням нею присяги.

Раніше Вища рада юстиції, розглянувши дисциплінарну справу, відкриту стосовно Царевич, ухвалила рішення про внесення подання президентові про звільнення з посади цієї судді.

Зокрема, у поданні зазначалося, що дії судді Царевич при розгляді десяти справ щодо водіїв - учасників акцій протестів в період з листопада 2013 року носять упереджений характер. Сутність таких дій доводить порушення суддею засад правосуддя, зокрема верховенства права, незабезпечення права на справедливий суд, неповагу до прав і свобод людини.

Раніше прокуратура Києва допитала Царевич за підозрою у винесенні свідомо неправомірних рішень щодо активістів Автомайдану.

11 березня Вінницький міський суд обрав запобіжним заходом для судді Печерського райсуду Києва особисті зобов'язання строком на 2 місяці з необхідністю носити електронний браслет.

У липні 2015 року Царевич повернулася до своїх повноважень.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus