Через кілька місяців на Крим може початися повноцінне українське FM-мовлення

04.10.2016 15:00

Через кілька місяців на Крим може початися повноцінне українське FM-мовлення

30 вересня повідомлялося, що телеканал "UA:Крим" отримав ліцензію від Нацради України з телебачення й радіомовлення і вже до кінця року може почати свою роботу. "UA:Крим" будуть транслювати через супутник, таким чином програми будуть доступні на території анексованого півострова.

Національна рада України з питань телебачення й радіомовлення 5 жовтня оголосить конкурс на перші 4 частоти, прораховані на Чонгарі, для організації FM-мовлення на Крим. Про це повідомив член нацради Сергій Костинський у коментарі "Крим.Реалії".

"Із цього дня (5 жовтня – ред.) почнеться будівництво вежі на Чонгарі. Очікую того, що за три-чотири місяці почнеться FM-мовлення на Крим", – заявив Костинський.

30 вересня повідомлялося, що телеканал "UA:Крим" отримав ліцензію від Нацради України з телебачення й радіомовлення й уже до кінця року може почати свою роботу.

"UA:Крим" будуть транслювати через супутник, таким чином програми будуть доступні на території анексованого півострова.

У Національній раді України з телебачення й радіомовлення розробили проект стратегії розвитку телерадіомовлення на території Херсонської області й організації мовлення на територію анексованого Криму.

Мета стратегії – якісно збільшити рівень покриття території Херсонської області аналоговим і цифровим ефірним мовленням, а також виключити прийом аналогового і цифрового ефірного мовлення з анексованої території у південних районах Херсонської області.

Нагадаємо, 26 травня на території Криму почало мовлення українське радіо УР-1.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus