Через конкуренцію МАУ припинить польоти до Гданська

24.09.2016 22:00

Через конкуренцію МАУ припинить польоти до Гданська

МАУ в кінці вересня припинять польоти до Гданська. Останній рейс з Івано-Франківська в це польське місто буде виконано 27 вересня. За словами представника компанії, на даний момент МАУ не розглядає можливість відновлення авіасполучення. Пасажирам, які встигли купити квитки, пропонується скористатися альтернативним варіантом.

"Міжнародні авіалінії України" в кінці вересня припинять польоти до Гданська.

Про це повідомляє avianews.com.

Останній рейс з Івано-Франківська в це польське місто буде виконано 27 вересня.

"Рішення про скасування рейсу було прийнято комерційним комплексом авіакомпанії МАУ на підставі аналізу економіки цього рейсу. На таке рішення вплинула також та обставина, що рейси до Гданська почала виконувати ще одна авіакомпанія-лоукостер", - прокоментували ситуацію в прес-службі МАУ.

За словами представника компанії, на даний момент МАУ не розглядає можливість відновлення авіасполучення між Івано-Франківськом та Гданськом.

Пасажирам, які встигли купити квитки на скасовані рейси, пропонується скористатися альтернативним варіантом, який передбачає виліт з Варшави.

Польоти між Івано-Франківськом та Гданськом МАУ почала 25 червня з частотою два рази на тиждень. Також авіакомпанія продавала квитки між Києвом і Гданськом зі стикуванням в Івано-Франківську.

З 2 серпня на маршрут Київ-Гданськ вийшов угорський лоу-кост Wizz Air, який літає між містами два рази в тиждень.

Відзначимо, за перші сім місяців 2016 року українські авіакомпанії перевезли 4,2 млн осіб, що на 23% більше, ніж минулого року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus