Через вибух на ринку Багдада загинули щонайменше 12 людей

08.01.2017 12:00

Через вибух на ринку Багдада загинули щонайменше 12 людей

На овочевому ринку в шиїтському районі Багдада в неділю, 8 січня, був підірваний начинений вибухівкою автомобіль. При цьому загинуло щонайменше 12 осіб, ще 50 осіб дістали поранення. За словами речника міністерства внутрішніх справ Іраку, один із правоохоронців помітив терориста-самогубця і відкрив вогонь, проте не зміг завадити тому підірвати автомобіль.

На овочевому ринку в шиїтському районі Багдада в неділю, 8 січня, був підірваний начинений вибухівкою автомобіль. При цьому загинуло щонайменше 12 осіб, ще 50 осіб дістали поранення, повідомляє агентство Reuters.

За словами речника міністерства внутрішніх справ Іраку Саада Маана, якого цитує агентство AFP, один із правоохоронців помітив терориста-самогубця і відкрив вогонь, проте не зміг завадити тому підірвати автомобіль.

Відповідальність за теракт поки що ніхто на себе не взяв, однак він має ознаки нападів, які останніми днями організовували у Багдаді та інших містах Іраку терористи з угруповання "Ісламська держава". Зокрема, 5 січня начинений вибухівкою автомобіль злетів у повітря у Багдаді ще на одному ринку.

5 січня іракські війська розпочали наступ, метою якого є звільнення міст на заході Іраку біля кордону з Сирією, які все ще перебувають під контролем терористичного угруповання "Ісламська держава" (ІД).

В операції беруть участь сьома дивізія армії Іраку, поліція та ополченці з числа місцевих племен, які протистоять джихадистам. Повітряну підтримку наземним військам надає антиісламістська коаліція на чолі зі США. Головна мета операції - визволення міст Ана, Рава та Аль-Каїм у долині Євфрату.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus