Червоненко запустить аналог Uber для вантажоперевезень

19.10.2016 13:00

Червоненко запустить аналог Uber для вантажоперевезень

Онлайн-платформа для вантажоперевізників A2B Direct, ідеологом якої виступив український бізнесмен, екс-нардеп і екс-міністр транспорту України Євген Червоненко буде презентована в Україні 20 жовтня. За його словами, онлайн-сервіс A2B Direct забезпечує пряму взаємодію між перевізниками і власниками вантажів на всіх етапах.

Онлайн-платформа для вантажоперевізників A2B Direct, ідеологом якої виступив український бізнесмен, екс-нардеп і екс-міністр транспорту України Євген Червоненко буде презентована в Україні 20 жовтня.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"37 років тому я почав свою кар'єру за кермом далекобійного МАЗа і дуже добре розумію цю сферу. Я добре знаю, як складно дається українському вантажоперевізнику кожна копійка. A2B Direct - це інноваційний логістичний "друг", який дозволить забезпечити кращий сервіс і скоротити витрати на експедиторів-кровопивців українського і глобального ринків. Для моєї країни це "реформа знизу", і я пишаюся, що запускаю її з України", - написав він.

За його словами, онлайн-сервіс A2B Direct забезпечує пряму взаємодію між перевізниками і власниками вантажів на всіх етапах.

Онлайн надає пошук оптимального вантажного перевізника, здатний тримати зв'язок з водієм 24/7, забезпечує весь цикл документообігу, страховий та юридичний супровід.

Користувачі сервісу зможуть відстежувати свій вантаж онлайн і повністю позбутися експедиторських націнок.

Перевізники і вантажовідправник зможуть швидко знаходити актуальні угоди та планувати своє завантаження, скоротивши холості пробіги до мінімуму.

З жовтня в Україні сервіс працює в тестовому режимі, а вже в 2017 році буде доступний і для користувачів близького зарубіжжя. Реєстрація доступна на сайті сервісу і є безкоштовною для користувачів до кінця 2016 року.

Серед партнерів проекту вказані "Київстар", WOG, "OККО", "Альфа-Банк Україна", ПАТ "Банк Восток", страхова компанія Unison.

Uber Technologies Inc. - американська міжнародна компанія з Сан-Франциско, яка створила однойменний мобільний додаток для пошуку, виклику і оплати таксі або приватних водіїв. З 30 червня 2016 офіційно з'явився в Україні.

За допомогою програми Uber замовник резервує машину з водієм і відстежує її переміщення до зазначеної точці, оплата проводиться за допомогою даних банківської карти, або готівкою. У більшості випадків водії використовують свої власні автомобілі, а також машини таксопарків або партнерів. У більшості країн 80% оплати йдуть водієві, 20% перераховуються Uber.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus