Чичеріна присвятила кліп терористам Донбасу, російський телеведучий назвав його "абсолютним убозтвом"

24.09.2016 19:00

Чичеріна присвятила кліп терористам Донбасу, російський телеведучий назвав його "абсолютним убозтвом"

Скандальна російська співачка Юлія Чичеріна, відома підтримкою терористів Донбасу, представила провокаційний кліп на пісню "На передовій". Відеокліп знімався в зоні АТО на Донбасі. У кліпі співачка позує разом з терористами і співає про те, що вони знаходяться "на своїй землі". Також використовуються кадри відеохроніки Другої Світової.

Скандальна російська співачка Юлія Чичеріна, відома підтримкою терористів Донбасу, представила провокаційний кліп на пісню "На передовій".

Ролик опубліковано на YouTube.

Відеокліп знімався в зоні АТО на Донбасі.

"Ми хотіли показати людей Донбасу такими, які вони є, якими ми їх бачимо, зі світлими обличчями і стрижнем всередині, який є тільки у тих, на чиєму боці правда. Ще вчора вони були в забої, а зараз Батьківщина в небезпеці, і вони змушені взятися за зброю, щоб захистити свої будинки і своїх близьких", - сказано в описі відео.

У кліпі співачка позує разом з терористами і співає про те, що вони знаходяться "на своїй землі". Також використовуються кадри відеохроніки Другої Світової.

Водночас, російський радіоведучий Михайло Козирєв порівняв кліпи Чичеріної і Джамали на пісню "1944", оцінивши перший як абсолютне убозтво, а другий назвав абсолютною досконалістю. Відповідне порівняння Козирєв опублікував на своїй сторінці в Facebook.

При цьому радіоведучий підкреслив, що він не звертав увагу на політичну складову.

"Прославлення вбивства і оспівування ненависті з одного боку і пронизлива метафора трагедії і болю з іншого. Буде можливість - подивіться обидва відеоролика. Сила у правді, як не крути, сила в правді художнього твору", - резюмував він.

Відзначимо, що Чичеріна входить до "чорного списку" осіб, які загрожують національній безпеці України.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus