Чирнія етапували з московського СІЗО в Ростов-на-Дону

28.09.2016 13:00

Чирнія етапували з московського СІЗО в Ростов-на-Дону

Незаконно засудженого в Росії кримчанина Олексія Чирнія етапували зі слідчого ізолятора в Москві в Ростов-на-Дону, повідомив адвокат Ілля Новіков. "Сьогодні з'ясувалося, що Олексія Чирнія етапували з Лефортово "в розпорядження УФСІН по Ростовській області". Спасибі, що не назад в Магадан, де він сидів рік перед цим", – пише захисник.

Незаконно засудженого в Росії кримчанина Олексія Чирнія етапували зі слідчого ізолятора в Москві в Ростов-на-Дону.

Про це повідомив у середу у себе в Facebook адвокат Ілля Новіков.

"Сьогодні з'ясувалося, що Олексія Чирнія етапували з Лефортово "в розпорядження УФСІН по Ростовській області". Спасибі, що не назад в Магадан, де він сидів рік перед цим", – пише захисник.

"Чи означає Ростов, що його тримають під рукою для обміну – все ще незрозуміло. Може так, а може й ні. Може бути це проясниться тижні за два-три, коли ми дізнаємося в якій саме установі він перебуває", – зазначив Новіков.

Також адвокат повідомляє, що засідання апеляції у Верховному суді РФ у справі Карпюка і Клиха призначили на 26 жовтня.

"Ми з колегами домовилися просити про перенесення на початок листопада, так що дата поки не остаточна. Будемо тримати вас в курсі", – зазначив він.

Як повідомлялося, кримчанин Олексій Чирній є фігурантом "справи Олега Сенцова". Правозахисники називають всіх чотирьох засуджених у цій справі політичними в'язнями.

Чірне затримали російські силовики в травні 2014 року, після окупації Криму Росією, і звинуватили в спробі підірвати пам'ятник Леніну в Сімферополі. До нього 9 місяців не допускали українського консула, а коли ця зустріч все-таки відбулася, Чирній повідомив, що до нього застосували тортури.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus