Член екіпажу затриманого в Лівії танкера повернулася в Україну. Решта - заарештовані за підозрою в контрабанді

04.03.2016 20:00

Член екіпажу затриманого в Лівії танкера повернулася в Україну. Решта - заарештовані за підозрою в контрабанді

"Рішенням Генеральної прокуратури Лівії на стадії досудового розслідування було звільнено з-під варти з "гуманітарних міркувань" громадянку України, члена екіпажу судна Captain Khayyam, яка, за сприяння української дипмісії в Лівії, повернулась в Україну", - йдеться в повідомленні Департаменту консульської служби МЗС України.

Громадянка України, член екіпажу танкера Captain Khayyam, затриманого в Лівії, звільнена і вже повернулася в Україну, повідомили в Міністерстві закордонних справ України.

"Рішенням Генеральної прокуратури Лівії на стадії досудового розслідування було звільнено з-під варти з "гуманітарних міркувань" громадянку України, члена екіпажу судна Captain Khayyam, яка, за сприяння української дипмісії в Лівії, повернулась в Україну", - йдеться в повідомленні Департаменту консульської служби МЗС України в Facebook у п'ятницю, 4 березня.

У МЗС поінформували, що наразі інші члени екіпажу танкера Captain Khayyam заарештовані за підозрою в контрабанді нафтопродуктів і утримуються під вартою в одному з лівійських пенітенціарних закладів. У справі триває досудове розслідування.

МЗС підтримує постійний зв'язок з офіційними чиновниками Тріполі і представниками судновласника.

Крім того, налагоджена координація з зовнішньополітичними відомствами держав, громадяни яких також входять до складу екіпажу Captain Khayyam. У взаємодії з судновласником проводиться робота щодо забезпечення екіпажу судна кваліфікованої адвокатським захистом.

"Посольство України в Лівії вживає всіх можливих заходів для моніторингу умов утримання українських моряків, опрацьовується питання відвідування найближчим часом українськими дипломатами заарештованих співвітчизників", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, в середині лютого берегова охорона Лівії затримала в територіальних водах судно Captain Khayyam, що йшло під прапором Сьєрра-Леоне, серед членів екіпажу якого п'ятеро громадян України, а також громадяни Туреччини і Азербайджану.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus