Чоловіча збірна України посіла 4-е місце в естафеті етапу Кубка світу з біатлону

11.01.2017 21:00

Чоловіча збірна України посіла 4-е місце в естафеті етапу Кубка світу з біатлону

В німецькому Рупольдінгу завершилася чоловіча естафетна гонка в рамках етапу Кубка світу з біатлону, де збірна України посіла 4-е місце. Наша четвірка відстала рівно на 28 секунд від переможців змагань, але всього на 4,5 секунди від команди Німеччини, яка фінішувала на 3-му місці. Перемогу в гонці здобула збірна Норвегії з результатом 1 година 13 хвилин 40,7 секунди.

В німецькому Рупольдінгу завершилася чоловіча естафетна гонка в рамках етапу Кубка світу з біатлону, де збірна України посіла 4-е місце, повідомляє офіційний сайт змагань.

Наша четвірка відстала рівно на 28 секунд від переможців змагань, але всього на 4,5 секунди від команди Німеччини, яка фінішувала на 3-му місці, зазначає УНІАН.

Українці виступали у складі Артем Прима, Сергій Семенов, Володимир Семаков та Віталій Кільчицький.

Виступаючи без одного з лідерів Дмитра Пидручного українці, тим не менш, зуміли нав'язати боротьбу суперникам, жодного разу по ходу дистанції не випадали з Топ-10 а на останньому етапі "темна конячка" Кільчицький, зумів перейти з 7-го місця на старті етапу, відразу на 4-е.

Перемогу в гонці здобула збірна Норвегії з результатом 1 година 13 хвилин 40,7 секунди. Всього на 5,1 секунди відстала збірна Росії, яка лідирувала впродовж більшої частини дистанції. Німці відстали від переможців на 23,5 секунди. Етап КС в Німеччині продовжиться в четвер жіночою естафетою.

У п'ятницю-суботу відбудуться чоловіча та жіноча спринтерські гонки, а в неділю – дві гонки переслідування.

Раніше повідомлялося, що 6 січня у спринтерській гонці на 7,5 км на четвертому етапі Кубка світу в німецькому Обергофі перемогла чеська біатлоністка Габріела Коукалова. З українок кращою була Олена Підгрушна, яка фінішувала 7-ю (51,3 секунди відставання, 0 промахів).

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus