Чубаров: после введения визового режима с Россией необходимо будет урегулировать ещё ряд вопросов

05.10.2016 13:00

Чубаров: после введения визового режима с Россией необходимо будет урегулировать ещё ряд вопросов

"Тут є питання. Я думаю, ми будемо обговорювати, аби уникнути якихось ускладнень", - сказав Чубаров. Політик зазначив, що саме по собі введення візового режиму без інших кроків щодо регулювання відносин з країною-агресором "нічого не дасть". На його думку, при введенні візового режиму, необхідно врегулювати й інші питання.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров наголошує, що у разі введення візового режиму з Росією необхідно буде врегулювати ще низку питань, зокрема, щодо взаємовідносин в межах міжнародних організацій. Про це він сказав сьогодні, 5 жовтня, у коментарі журналістам, відповідаючи на запитання, чи підтримує він ідею введення візового режиму з Росією, передає УНІАН.

"Я більше схиляюся до цієї ідеї. Хоча тут є питання. Я думаю, ми будемо обговорювати, аби уникнути якихось ускладнень", - сказав Чубаров.

Політик зазначив, що саме по собі введення візового режиму без інших кроків щодо регулювання відносин з країною-агресором "нічого не дасть".

На його думку, при введенні візового режиму, необхідно врегулювати й інші питання: "Скажімо, щодо дипломатичних відносин, щодо форми наших взаємовідносин в межах міжнародних організацій. Зокрема, різних парламентських асамблей".

Нагадаємо, 3 жовтня після арешту в Росії українського журналіста Романа Сущенка голова Верховної Ради України Андрій Парубій запропонував обговорити можливість введення візового режиму з Росією і розширення санкцій щодо РФ.

Наразі в'їзд в Україну для росіян можливий тільки за закордонними паспортами.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus