Чубаров закликав викинути Росію з міжпарламентських асамблей

21.09.2016 14:00

Чубаров закликав викинути Росію з міжпарламентських асамблей

Україна повинна зробити все можливе, аби не допустити делегації російських парламентаріїв до роботи в ПАРЄ, Парламентській Асамблеї ОБСЄ та Парламентської Асамблеї Чорноморського економічного співробітництва. Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат від фракції БПП Рефат Чубаров.

Україна повинна зробити все можливе, аби не допустити делегації російських парламентаріїв до роботи в ПАРЄ, Парламентській Асамблеї ОБСЄ та Парламентської Асамблеї Чорноморського економічного співробітництва.

Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат від фракції БПП Рефат Чубаров, виступаючи з трибуни парламенту, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Учора ми зробили абсолютно справедливий і правильний крок (щодо рішення про невизнання легітимності Держдуми РФ - ред.). Тепер маємо зробити все, аби спонукати наших партнерів також прийняти подібне рішення. Росія - країна-агресор, яка має бути негайно викинута за межі Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї Чорноморського економічного співробітництва", - підкреслив Чубаров.

При цьому він назвав "дуже символічним" прийняття рішення Верховною Радою про невизнання легітимності виборів до Державної Думи Росії саме в день річниці початку акції громадянської блокади Криму на Чонгарі.

"На сьогодні у Криму 17 заручників - кримських татар - знаходяться за ґратами. 17 патріотів України переслідуються окупантами за свою вірність Українській державі, за вірність своїй релігії, за гідну та достойну поведінку в окупованому Криму", - зазначив Чубаров.

Чубаров наголосив, що тема визволення кримських татар - політичних заручників РФ має бути "на передньому плані" діяльності як президента, так і всіх інших органів державної влади.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus