Чумак вважає, що змінити форму е-декларації необхідно найближчим часом

16.10.2016 14:00

Чумак вважає, що змінити форму е-декларації необхідно найближчим часом

Заступник голови комітету з питань запобігання і протидії корупції Віктор Чумак заявляє, що внести зміни у форму електронної декларації можна протягом години—півтори. За його словами, поки що ситуація виглядає досить дивною, оскільки незрозуміло, хто саме відповідає за адміністрування системи е-декларування.

Заступник голови комітету з питань запобігання і протидії корупції Віктор Чумак заявляє, що внести зміни у форму електронної декларації можна протягом години—півтори.

Таку думку народний депутат висловив в ефірі "112 Україна".

"Треба, щоб програмісти сіли та руками просто змінили форму декларації. І все, більше нічого не потрібно робити... Як на мене, це виправляється нормальним програмістом за годину — півтори", - сказав Чумак.

За його словами, поки що ситуація виглядає досить дивною, оскільки незрозуміло, хто саме відповідає за адміністрування системи е-декларування.

"На нашому засіданні комітету ні НАЗК, ні Держспецзв’язку не змогли відповісти, хто є реальним адміністратором", - обурився політик.

Водночас він відзначив, що особисто заповнював електронну декларацію та переконався, що зробити це не важко. Проблема лише в тому, що там немає декількох передбачених законом розділів або ж у цих розділах неправильно прописані певні номери чи цифри.

Чумак переконаний, змінити форму е-декларації необхідно найближчим часом, інакше жодного корупціонера не можна буде притягнути до відповідальності.

На його думку, ситуація, яка склалася нині навколо процесу електронного декларування — це політика.

"Є спроба дискредитувати систему задля того, щоб її завалити технічно, фізично. Я вже не знаю, наскільки бояться цього електронного декларування, а його дуже бояться", - сказав нардеп.

Відзначимо, після запуску системи електронного декларування, в її роботі вже виявлено чимало недоліків, як технічних, так і тих, які пов'язані з формою електронної декларації.

У НАБУ заявили, що детективи припинили заповнення електронних декларації через невідповідність форми декларації тій, яка була затверджена національним агентством з питань протидії корупції.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus