Цукерберг і топ-менеджмент Facebook підозрюються у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі - ЗМІ

05.11.2016 18:00

Цукерберг і топ-менеджмент Facebook підозрюються у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі - ЗМІ

Прокуратура Німеччини розпочала розслідування щодо засновника соціальної мережі Facebook Марка Цукерберга за підозрою в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. Розслідування ініційовано за скаргою адвоката з Вюрцбурга, який звинувачує топ-менеджмент компанії в заохоченні поширення закликів до вбивств, погроз насильства, висловлювань, що заперечують Голокост та інші злочини.

Прокуратура Німеччини розпочала розслідування щодо засновника соціальної мережі Facebook Марка Цукерберга за підозрою в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі, повідомляє німецький журнал "Шпігель".

За його інформацією, серед підозрюваних також виявилася менеджер компанії Шеріл Сандберг, головний лобіст компанії Річард Аллан і його берлінська колега Єва-Марія Кіршзіпер.

Відзначається, що розслідування ініційовано за скаргою адвоката з Вюрцбурга (земля Баварія) Чан-джо Юня, який звинувачує топ-менеджмент компанії в заохоченні поширення закликів до вбивств, погроз насильства, висловлювань, що заперечують Голокост та інші злочини.

На думку адвоката, компанія не видаляє пости, які суперечать законодавству, і він підготував відповідні матеріали для прокуратури Мюнхена.

Відзначимо, раніше терористичне угрупування "Ісламська держава" адресувало черговий відеоролик з погрозами творцеві Twitter Джеку Дорсі і Марку Цукербергу. На записі бойовики пообіцяли помститися за цілеспрямоване обмеження їх доступу в популярні соцмережі.

Після погроз, Цукерберг розширив охорону свого будинку в Кремнієвій долині.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus