ЦВК призначила перші вибори у 143 об'єднаних громадах на 18 грудня

07.10.2016 20:00

ЦВК призначила перші вибори у 143 об'єднаних громадах на 18 грудня

Центральна виборча комісія призначила на 18 грудня 2016 року перші місцеві вибори у 143 об'єднаних територіальних громадах. При цьому ЦВК оголосила з 29 жовтня початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів.

Центральна виборча комісія призначила на 18 грудня 2016 року перші місцеві вибори у 143 об'єднаних територіальних громадах.

Про це у п'ятницю 7 жовтня повідомили у прес-службі ЦВК.

"Розглянувши звернення низки обласних державних адміністрацій щодо прийняття комісією рішення про призначення перших місцевих виборів у зв’язку з утворенням об'єднаних територіальних громад, Комісія встановила їх відповідність вимогам Конституції України та законів України, а також порядку призначення перших місцевих виборів та призначила на неділю, 18 грудня 2016 року, вибори у 143 об'єднаних територіальних громадах", - йдеться у повідомленні.

При цьому ЦВК оголосила з 29 жовтня початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів.

Як повідомлялося, раніше Верховна Рада призначила позачергові вибори 49 голів сільських рад і 5 голів селищної ради в 21 області на 4 грудня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus