Данилюк: МВФ вважає проект бюджету реалістичним

08.10.2016 11:00

Данилюк: МВФ вважає проект бюджету реалістичним

Міжнародний валютний фонд визнав реалістичним бюджет України на 2017 рік. Про це глава Мінфіну Олександр Данилюк сказав журналістам під час свого візиту до Вашингтона. "Ми отримали перші коментарі з приводу проекту бюджету від МВФ ще 2 тижні тому. Це в основному уточнюючі питання по кожній сфері", - заявив він.

Міжнародний валютний фонд визнав реалістичним бюджет України на 2017 рік. Про це глава Мінфіну Олександр Данилюк сказав журналістам під час свого візиту до Вашингтона, передає "Економічна правда".

"Ми отримали перші коментарі з приводу проекту бюджету від МВФ ще 2 тижні тому. Це в основному уточнюючі питання по кожній сфері, тому що бюджет - це складний документ, вони хочуть розуміти як він формувався, наскільки його можна виконати", - заявив він.

За словами міністра, від представників МВФ були отримані в основному позитивні відгуки.

"У МВФ визнали наш бюджет реалістичним. Якісь питання ми в даний час пояснюємо", - додав Данилюк.

Він нагадав, що проект бюджету відправлений також до Верховної Ради, щоб потім у міністерства був час його доопрацювати.

"Це нормальний діалог, який спрямований на те, що у нас був нарешті нормальний бюджет", - додав він.

Зазначимо, за результатами другого перегляду виконання Україною програми МВФ, у Фонді вражені зусиллями уряду щодо проведення реформ та відновлення економіки. Це зазначив директор європейського департаменту МВФ Пол Томсен.

"Ми бачимо, що (економічна) політика перебуває на вірному шляху та відповідає цілям програми. Що це означає? Відверто кажучи, я думаю, якщо ми подивимося на макроекономічні досягнення України – вони є дуже вражаючими", - зауважив представник Фонду.

Як відомо, 15 вересня на засіданні уряд України, після розгляду основних параметрів, затвердив проект закону про державний бюджет України на 2017 рік.

Пізніше, 21 вересня, Верховна Рада прийняла до розгляду проект бюджету на 2017 рік.

Раніше, під час спілкування з журналістами в четвер вдень Володимир Гройсман зазначав, що в проекті бюджету визначено пропозиції уряду щодо підвищення заробітної плати педагогам і лікарям. Серед інших пріоритетів, зокрема, сфери енергоефективності, аграрного сектора, національна безпека і оборона, продовження децентралізації.

Згідно з українським законодавством, уряд повинен внести на розгляд парламенту проект державного бюджету на наступний рік до 15 вересня поточного року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus