Деканоїдзе анонсувала створення у Києві спецпатруля

03.10.2016 20:00

Деканоїдзе анонсувала створення у Києві спецпатруля

Голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе анонсувала створення спеціального "укріпленого" патруля в Києві. "До кінця року ми реально хочемо укомплектувати патрульну поліцію для того, щоб перекрити ще міжнародні, національні траси", - заявила вона. Додавши при цьому, що люди більше не хочуть бачити таку структуру як ДАІ, співробітники якої стоять "в кущах на дорогах".

Голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе анонсувала створення спеціального "укріпленого" патруля в Києві.

Про це вона заявила в ході брифінгу в ефірі телеканалу "112 Україна".

"До кінця року ми реально хочемо укомплектувати патрульну поліцію для того, щоб перекрити ще міжнародні, національні траси", - заявила вона.

Додавши при цьому, що люди більше не хочуть бачити таку структуру як ДАІ, співробітники якої стоять "в кущах на дорогах".

Деканоїдзе зазначила, що відбір нових співробітників справа не швидке, проте вона сподівається, що все пройде нормально.

"Ми відбираємо близько 1400, у нас нові посади і нові люди будуть. Не тільки в Києві, але й в Одесі, Запоріжжі, Харкові, Львові. Найголовніше, що ми в Києві зробимо спеціальний "укріплений патруль", який буде підтримувати громадський порядок", - повідомила голова Нацполіції.

Також вона розповіла, що бажають стати членами "укріпленого" патруля треба буде взяти участь у конкурсі.

"Це тестування. Це поліцейські комісії, це психологічні тести, це фізична підготовка", - наголосила Деканоїдзе.

Нагадаємо, 7 листопада 2015 року в Україні набув чинності Закон "Про Національну поліцію". Водночас Закон "Про міліцію" визнаний таким, що втратив силу.

Правоохоронці вже нової структури мають право користуватися посвідченнями, печатками, логотипами та емблемами міліції та МВС України до кінця 2016 року. Також у цей період поліцейським дозволяється носіння і використання форменого обмундирування, визначеного для працівників міліції.

Усі тимчасово призначені співробітники Національної поліції проходять переатестацію на постійну посаду, претенденти на керівні посади і слідчі в обов'язковому порядку зазнають перевірки на поліграфі та проходять співбесіду.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus