Деканоїдзе заявляє, що їй наразі ніхто не пропонував очолити МВС Грузії

03.10.2016 23:00

Деканоїдзе заявляє, що їй наразі ніхто не пропонував очолити МВС Грузії

Керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявляє, що вона ні з ким не мала жодного розмов щодо повернення у Грузію і можливості очолити там МВС. "Що стосується заяв пана Саакашвілі, це його погляд... зі мною ніхто бесіди жодної не вів", - сказала Деканоідзе.

Керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявляє, що вона ні з ким не мала жодного розмов щодо повернення у Грузію і можливості очолити там МВС. Про це вона заявила 3 жовтня 2016 року в інтерв'ю телеканалу "ЕспресоTV".

"Що стосується заяв пана Саакашвілі, це його погляд... зі мною ніхто бесіди жодної не вів", - сказала Деканоідзе.

Водночас вона зазначила, що 8 жовтня в Грузії відбудуться вибори і оскільки вона є уродженкою цієї країни, то їй зовсім не байдуже, як відбудуться ці вибори, якою буде країна.

При цьому Деканоідзе сказала, що, на її думку, Грузією наразі керує людина "на прізвище Іванішвілі, який відверто підігрує Росії".

"Якщо хтось думає, що мені байдуже доля моєї країни, це помилка", - сказала Деканоідзе.

Раніше ЗМІ повідомили, що голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі заявив про намір повернутися в Грузію, але не назавжди.

"Я дійсно збираюся повернутися до Грузії і захистити інтереси результатів (парламентських - рев.) виборів", - сказав Саакашвілі.

Окрім того, він зазначив, що на посаді глави Міністерства внутрішніх справ Грузії бачить Деканоідзе.

"Це питання не вирішене з членами партії, оскільки партія в кінцевому підсумку сама повинна все вирішити. Але я, наприклад, привіз би Деканоідзе в Грузію і призначив би міністром внутрішніх справ", - сказав Саакашвілі.

Парламентські вибори в Грузії відбудуться 8 жовтня. До них долучилася дружина голови Одеської обласної державної адміністрації Сандра Елізабет Рулофс.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus