Делегація Європарламенту прибуде до України з "класичним" візитом"

10.01.2014 19:44

Делегація Європарламенту прибуде до України з "класичним" візитом"

Делегація Європейського парламенту прибуде в Україну 28-30 січня. Станом на п'ятницю, 10 січня, відомо, що до складу делегації увійшли Елмар Брок (європейські народники), Яцек Саріуш-Вольський (європейські народники), Марек Сівець (соціалісти). Всього в делегацію увійде 12 політиків. Очікується, що програма візиту буде "класична".

Делегація Європейського парламенту прибуде в Україну 28-30 січня.

Про це повідомили в п'ятницю 10 січня в Брюсселі в Європейському парламенті, передає "Інтерфакс-Україна".

Незважаючи на те, що ініціатива про створення та відрядження такої делегації прозвучала ще 12 грудня під час дебатів резолюції про Східне партнерство і, зокрема, про Україну, з причини новорічних і різдвяних свят як в Європі, так і в Україні, її візит постійно переносився, і аж тепер було затверджено дату 28-30 січня.

Разом з тим, не затверджений ще як остаточний склад делегації, так і програма візиту.

Станом на п'ятницю 10 січня відомо, що до складу делегації увійшли Елмар Брок (європейські народники), Яцек Саріуш-Вольський (європейські народники), Марек Сівець (соціалісти). Всього в делегацію увійде 12 політиків.

Очікується, що програма візиту буде "класична". Зокрема, депутати Європарламенту хотіли б зустрітися з президентом України Віктором Януковичем, прем'єр-міністром Миколою Азаровим, лідерами політичних фракцій, громадянським суспільством і європейським дипломатичним корпусом.

Раніше лідер УДАРу Віталій Кличко заявив на зустрічі з віце-президентом Європарламенту Джанні Пітеллою, що тільки моральної підтримки Європи недостатньо. За словами Кличка, для демократичних сил в Україні важлива підтримка Європарламенту.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus