Демократи в Сенаті США вимагають від ФБР оприлюднити докази зв'язку Трампа з Росією

31.10.2016 09:00

Демократи в Сенаті США вимагають від ФБР оприлюднити докази зв'язку Трампа з Росією

Лідер демократів Гаррі Рід зажадав від глави Федерального бюро розслідувань Джеймса Комі оприлюднити інформацію про зв'язки кандидата від республіканців Дональда Трампа з Росією. За його словами, відомство має докази таких зв'язків. Рід дорікнув Комі в подвійних стандартах при обробці конфіденційної інформації з метою підіграти на виборах одній з партій.

У ФБР є докази зв'язку Дональда Трампа і його оточення з російським урядом.

Про це йдеться в листі лідера демократів Гаррі Ріда голові ФБР, опублікованому на сайті сенатора.

Він зажадав від глави Федерального бюро розслідувань Джеймса Комі оприлюднити інформацію про зв'язки кандидата від республіканців Дональда Трампа з Росією. За його словами, відомство має докази таких зв'язків.

"Під час контактів з вами і іншими вищими посадовими особами в сфері національної безпеки стало ясно, що у вас є сенсаційна інформація про тісний зв'язок і координацію між Дональдом Трампом, його ключовими радниками і російським урядом, який відкрито висловлює ворожість США, і яке Трамп хвалить при кожному зручному випадку", - йдеться в листі Ріда.

Рід дорікнув Комі в подвійних стандартах при обробці конфіденційної інформації з метою підіграти на виборах одній з партій. Крім того, Рід пише, що в діях глави ФБР може бути порушення закону. На думку сенатора, громадськість має право знати інформацію про Трампа і публікація цієї інформації не зашкодить американським інтересам, додав Рід.

Противники Трампа в ході кампанії неодноразово звинувачували його не тільки в симпатіях до Росії і президента Володимира Путіна, а й в тому, що російський уряд підтримує його. Зокрема, Москву звинувачували у зломі пошти Демократичної партії і передачі даних порталу Wikeleaks для публікації. Причому зроблено це було, заявляли лідери демократів, в інтересах Трампа.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus