День серця: кардіологи поміряють всім нардепам тиск

06.10.2016 12:00

День серця: кардіологи поміряють всім нардепам тиск

"Сьогодні весь світ відзначає День серця. Сьогодні я хочу вам нагадати, що здоров'я людини - не тільки відповідальність лікарів... Я звертаюся до вас з проханням під час перерви вийти з сесійної зали. Наші провідні кардіологи, професори приїхали сьогодні, щоб виміряти вам артеріальний тиск, щоб ви могли бути здоровими", - сказала Богомолець.

Народний депутат від фракції БПП Ольга Богомолець закликала нардепів у День серця скористатися нагодою і виміряти артеріальний тиск у кулуарах Верховної Ради. Про це вона заявила сьогодні, 6 жовтня, під час виступу у парламенті.

"Сьогодні весь світ відзначає День серця. Сьогодні я хочу вам нагадати, що здоров'я людини - не тільки відповідальність лікарів... Я звертаюся до вас з проханням під час перерви вийти з сесійної зали. Наші провідні кардіологи, професори приїхали сьогодні, щоб виміряти вам артеріальний тиск, щоб ви могли бути здоровими, щоб ви стали прикладом для мільйонів українців, які будуть вимірювати тиск", - сказала Богомолець.

Зазначимо, упродовж року, як свідчить медична статистика, в Україні стається 50 тис. інфарктів і більш як 100 тис. інсультів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus