Депутат Європарламенту підтримав Луценка

11.01.2014 13:01

Депутат Європарламенту підтримав Луценка

Глава делегації Європейського парламенту у зв'язках з Україною Павел Коваль дивується у зв'язку з тим, що відбувається в Україні і висловлює слова підтримки Юрію Луценку, який перебуває в реанімації після зіткнення з "Беркутом". "Важко прийняти напрямок, у якому рухається Україна. Юрій Луценко – друг, відповідальний політик і хороша людина. Юрій, ми з тобою".

Глава делегації Європейського парламенту у зв'язках з Україною Павел Коваль дивується у зв'язку з тим, що відбувається в Україні і висловлює слова підтримки Юрію Луценку, який перебуває в реанімації після зіткнення з "Беркутом".

"Важко прийняти напрямок, у якому рухається Україна. Юрій Луценко – друг, відповідальний політик і хороша людина. Юрій, ми з тобою" , - написав П. Коваль в суботу на своїй сторінці в Твіттері .

Як повідомлялося, в ніч на суботу, 11 січня, на проспекті Перемоги в Києві, де активісти Автомайдану блокували автобуси з бійцями "Беркута", постраждав лідер руху "Третя Українська республіка " Луценко.

За словами дружини Луценка Ірини, екс-міністр став між силовиками і людьми, щоб запобігти сутичці. Луценко госпіталізований в одну із столичних клінік після цього зіткнення. За попередньою інформацією, після томографії лікарі діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс мозку, три підшкірні гематоми і наклали на голові шов довжиною 3 см. Політик при свідомості.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus