Депутата Європарламенту вигнали з засідання: обзивав турків брудними, потворними, дикими собаками

10.03.2016 11:00

Депутата Європарламенту вигнали з засідання: обзивав турків брудними, потворними, дикими собаками

Синадінос був учасником і іншого расистського скандалу в Європарламенті минулого тижня, коли євродепутати "Золотої зорі" перервали засідання щодо прав меншин. "Ми повинні встановити відповідну процедуру, бо перейдені всі червоні лінії, нам треба оголосити їх неприйнятними, особливо якщо йдеться про расизм", - заявив президент Європарламенту Мартін Шульц.

Депутата Європарламенту від грецької ультраправої партії "Золота зоря" вигнали з засідання ЄП у Страсбурзі після расистського виступу. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Ekathimerini.

Президент Європарламенту Мартін Шульц попросив Елефтеріоса Синадіноса негайно залишити зал засідань після того як він назвав турків "брудними і спотвореними" і порівняв їх з дикими собаками.

"Ми повинні встановити відповідну процедуру, бо перейдені всі червоні лінії, нам треба оголосити їх неприйнятними, особливо якщо йдеться про расизм", - заявив Шульц.

Синадінос був учасником і іншого расистського скандалу в Європарламенті минулого тижня, коли євродепутати "Золотої зорі" перервали засідання щодо прав меншин.

Расистська риторика завжди була невід'ємною частиною ультраправої партії, яка пройшла в парламент в 2012 році, на хвилі тривоги з приводу фінансової кризи в країні і гніву на адресу політичного істеблішменту.

Зокрема, депутати парламенту Греції від "Золотої зорі" називали біженців терористами і засудили поліпшення зв'язків з Ізраїлем, який назвали "державою-вбивцею".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus