Депутати і чиновники попрощалися з Тарановим. Його поховають на Байковому кладовищі

21.09.2016 16:00

Депутати і чиновники попрощалися з Тарановим. Його поховають на Байковому кладовищі

У середу, 21 вересня, голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив ранкове засідання на 10 хвилин раніше, щоб депутати встигли попрощатися з загиблим заступником голови Адміністрації президента Андрієм Тарановим. Парубій зазначив, що Таранов має багато заслуг перед Україною і його пам'ять слід вшанувати.

У середу, 21 вересня, голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив ранкове засідання на 10 хвилин раніше, щоб депутати встигли попрощатися з загиблим заступником голови Адміністрації президента Андрієм Тарановим, пише Українська правда.

Парубій зазначив, що Таранов має багато заслуг перед Україною і його пам'ять слід вшанувати.

Як пізніше повідомило "Дзеркало тижня", громадянська панахида проходила в Будинку офіцерів, куди з 10-ї ранку прийшли сотні людей.

"Попрощатися з Тарановим прийшло багато українських політиків і працівники правоохоронних відомств. Серед них – Хатія Деканоїдзе, Антон Геращенко, Арсен Аваков, Юрій Луценко, Віктор Муженко", – повідомило видання.

Поховають Таранова на Байковому кладовищі.

Як відомо, Таранов загинув 18 вересня на Дніпрі в Києві – його гідроцикл зіткнувся з баржею.

Як повідомив начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко, Таранов внаслідок зіткнення зазнав численних травм. За його словами, поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 291 (Порушення чинних на транспорті правил) Кримінального кодексу та проводить всі необхідні експертизи, зокрема – технічного стану транспортного засобу, яким керував загиблий, трасологічну та судово-медичну.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus