Держкіно відмовило у видачі посвідчень та скасувало реєстрацію ще 11 фільмів та серіалів, серед яких є українські

24.10.2016 19:00

Держкіно відмовило у видачі посвідчень та скасувало реєстрацію ще 11 фільмів та серіалів, серед яких є українські

Державне агентство України з питань кіно відмовило у видачі державних посвідчень та скасувало державну реєстрацію і визнало недійсними видані прокатні посвідчення ще на 11 фільмів та серіалів, серед яких є українські. Про це повідомляється на сторінці Держкіно у Facebook у понеділок 24 жовтня.

Державне агентство України з питань кіно відмовило у видачі державних посвідчень та скасувало державну реєстрацію і визнало недійсними видані прокатні посвідчення ще на 11 фільмів та серіалів, серед яких є українські.

Про це повідомляється на сторінці Держкіно у Facebook у понеділок 24 жовтня.

Зазначається, що на підставі висновків Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів Держкіно ухвалило рішення відмовити у державній реєстрації та у видачі державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів на х/ф "На краю безодні" реж. Савельєв, 2016 р. (укр. виробництва) та т/с "Одного разу в Ростові", реж. Худьяков, 2012 р. (виробництво РФ); т/с "Особиста справа" реж. Мельниченко, 2005 р. (виробництво РФ); т/с "Втеча 2", реж. Нікіфоров, 2012 р. (виробництво РФ) та т/с "Рижі", реж. Владовський, 2013 р. (виробництво РФ) як таким, що не відповідають вимогам ст.15-1 (Розповсюдження і демонстрування фільмів, що містять популяризацію органів держави-агресора, радянських органів державної безпеки) Закону України "Про кінематографію".

Реагуючи на інформацію Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, а також на інформаційні запити і скарги громадян, за висновками Експертної комісії, викладеними у рішеннях, прийнятих відповідно до пункту 3 статті 15-1 закону "Про кінематографію", Держкіно України анулювало державні посвідчення та скасувало держреєстрацію на: х/ф "Пряники з картоплі" реж. Гіргель, 2011 р. (виробництво РФ); х/ф "Марна жертва" реж. Янощук, 2012 р. (виробництво РФ); "Кохання Каті 1", реж. Гольдман, 2012 р.(укр. виробництво), "Кохання Каті 2", реж. Гольдман, 2012 р. (укр. виробництво); х/ф "Кохання без зайвих слів", реж. Шабанов, 2013 р. (виробництво РФ) і на т/с "Несподівана радість" реж. Касаткін, 2012 р. (виробництво РФ). Реєстрацію скасовано у зв’язку з тим, що ці фільми містять ознаки порушення ст.15-1 Закону України "Про кінематографію".

Як повідомлялося, у вересні Державне агентство України з питань кіно анулювало прокатні посвідчення та скасувало державну реєстрацію п’ятьом російським фільмам і серіалам та ще одному відмовило в реєстрації.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus