Дещиця та Синютка назвали акт вандалізму в Гуті Пеняцькій провокацією

10.01.2017 22:00

Дещиця та Синютка назвали акт вандалізму в Гуті Пеняцькій провокацією

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка в ході зустрічі з генеральним консулом Польщі у Львові Веславом Мазуром заявив, що вважає провокацією руйнування пам'ятника жителям Гути Пеняцької. Синютка запевнив генерального консула Польщі в тому, що правоохоронні органи докладуть максимум зусиль, щоб розкрити цей злочин.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка в ході зустрічі з генеральним консулом Польщі у Львові Веславом Мазуром заявив, що вважає провокацією руйнування пам'ятника жителям Гути Пеняцької.

"Вважаю, що це провокація. На тлі російської агресії хтось спеціально хоче "обурити" народ", - цитує голову Львівської ОДА на своїй сторінці в соцмережі Facebook директор департаменту внутрішньої політики та інформації Львівської ОДА Ольга Березюк.

Також вона написала, що Синютка запевнив генерального консула Польщі в тому, що правоохоронні органи докладуть максимум зусиль, щоб розкрити цей злочин.

Посол України в Польщі Андрій Дещиця вважає провокацією акт вандалізму в с.Гута Пеняцька в Бродівському районі Львівської області, де невідомі вандали частково зруйнували пам'ятник полякам-жителям цього села, загиблим під час Другої світової війни.

"Я засуджую акт вандалізму в Гуті Пеняцькій. Це явна провокація. Ініційовано розслідування. Злочинці повинні бути покарані. Давайте не будемо провокувати", - написав він у своєму мікроблозі Twitter у вівторок 10 січня.

Як повідомлялося, невідомі пошкодили пам'ятник полякам, загиблим від рук гітлерівських військ 1944 року в селі Гута Пеняцька Львівської області. На місце виїхали слідчо-оперативна група, представники Служби безпеки і районної влади. Правоохоронці оцінюють пошкодження і встановлюють причетних до акту вандалізму.

Зазначається, що інформація про руйнування пам'ятника вперше з'явилася в російському інформагентстві Regnum, а також у проросійських ЗМІ. Окрім того, відео з розмальованим націоналістичною символікою монументом викладено у новоствореному профілі на YouTube.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus