Детективи НАБУ затримали екс-чиновника Укрзалізниці, який розтратив понад 20 мільйонів

27.10.2016 08:00

Детективи НАБУ затримали екс-чиновника Укрзалізниці, який розтратив понад 20 мільйонів

"За версією слідства, екс-чиновник підозрюється в закупівлі в 2015 році металевих виробів за завищеними цінами і попередньою змовою з постачальником, в результаті чого підприємство зазнало збитків на суму понад 20 млн. гривень", - йдеться в повідомленні НАБУ. Наразі детективи готують клопотання до суду про обрання запобіжного заходу.

Детективи НАБУ затримали колишнього директора підприємства "Укрзалізничпостач" (філія "Укрзалізниці"), який розтратив понад 20 млн. гривень бюджетних коштів.

Про це у середу 26 жовтня повідомляє прес-служба НАБУ.

"За версією слідства, екс-чиновник підозрюється в закупівлі в 2015 році металевих виробів за завищеними цінами і попередньою змовою з постачальником, в результаті чого підприємство зазнало збитків на суму понад 20 млн. гривень", - йдеться в повідомленні.

Наразі детективи готують клопотання до суду про обрання запобіжного заходу.

Раніше повідомлялося, що НАБУ спільно з Спеціалізованої антикорупційної прокуратурою викрили схему заволодіння державними коштами при проведенні закупівель на підприємстві "Укрзаліничпостач". Були затримані три людини: заступник директора підприємства, глава комітету з конкурсних торгів та начальник профільного відділу, член комітету з конкурсних торгів, а також куратор учасників торгів - за підозрою в скоєнні злочинів, передбачених ч.5 ст.191, ч.3 ст. 209 КК України.

У липні міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що вже порушено близько 400 кримінальних справ стосовно різних посадових осіб Укрзалізниці.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus