ДФС відшкодувала 16 мільярдів гривень ПДВ з початку року

11.03.2016 13:00

ДФС відшкодувала 16 мільярдів гривень ПДВ з початку року

Державна фіскальна служба відшкодувала 16 млрд гривень ПДВ з початку року. Відзначається, що для прозорості процесу відшкодування 2 березня на порталі Фіскальної служби оприлюднені реєстри заяв про відшкодування суми бюджетного відшкодування ПДВ.

Державна фіскальна служба відшкодувала 16 млрд гривень ПДВ з початку року.

Про це йдеться в повідомленні служби, передають "Українські Новини".

"Станом на початок березня, при сумі, задекларованої до відшкодування в розмірі 13,6 млрд гривень, відшкодовано кошти майже на 3 млрд гривень більше - 16 млрд гривень. Це майже в 2 рази більше відповідного періоди 2015 року", - йдеться в ньому.

Відзначається, що для прозорості процесу відшкодування 2 березня на порталі Фіскальної служби оприлюднені реєстри заяв про відшкодування суми бюджетного відшкодування ПДВ.

Протягом перших 2 місяців середньомісячний збір ПДВ з вироблених в Україні товарів становив 11,5 млрд гривень, при середньомісячних надходженнях у 2015 році 8,9 млрд гривень.

Також наголошується, що надходження єдиного соціального внеску за 2 місяці в порівнянні з відповідним періодом минулого року зменшилася на 6 млрд гривень, що пов'язано зі зміною бази оподаткування.

Фактичні надходження єдиного внеску становлять 19,8 млрд гривень, індикативні показники виконані на 103,8%.

Як повідомлялося, обсяг відшкодування податку на додану вартість в лютому збільшився на 2,3% з 7,887 млрд гривень в січні до 8,067 млрд гривень в лютому.

Раніше стало відомо, що Міністерство фінансів України має намір змінити схему відшкодування ПДВ.

Відзначимо, Міжнародний валютний фонд вважає нову систему оподаткування в Україні складної і такий, що дає можливість по-різному тлумачити закон і обходити податкову службу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus