Ді Капріо звинуватили в корупції і попросили піти з посади посла ООН

16.10.2016 20:00

Ді Капріо звинуватили в корупції і попросили піти з посади посла ООН

Благодійний фонд Bruno Manser зі Швейцарії попросив актора Леонардо Ді Капріо скласти з себе повноваження посла миру ООН через причетність до корупції. Фонд звинуватив актора в отриманні грошей від осіб, пов'язаних з малайзійським державним інвестиційним фондом 1MDB, яким в особистих цілях користувався прем'єр-міністр країни Наджиб Разак.

Благодійний фонд Bruno Manser зі Швейцарії попросив актора Леонардо Ді Капріо скласти з себе повноваження посла миру ООН через причетність до корупції.

Про це повідомив впливовий журнал Variety.

Фонд звинуватив актора в отриманні грошей від осіб, пов'язаних з малайзійським державним інвестиційним фондом 1MDB, яким в особистих цілях користувався прем'єр-міністр країни Наджиб Разак.

"Леонардо Ді Капріо неодноразово відмовлявся роз'яснити причину своїх тісних особистих і фінансових зв'язків з ключовими фігурантами корупційного скандалу навколо 1MDB", — наводить видання заяву директора фонду Лукаса Страуманна.

"Це неприйнятно. Якщо Ді Капріо не дистанціюється від корупції в Малайзії, йому слід скласти з себе повноваження посла миру ООН в області боротьби зі змінами клімату. Ми не зможемо охороняти навколишнє середовище, якщо не покінчимо з корупцією", — сказав Страуманн.

Як повідомляла раніше газета The Wall Street Journal, фільм режисера Мартіна Скорсезе "Вовк з Уолл-стріт" з Ді Капріо в головній ролі був знятий головним чином на гроші з 1MDB.

На початку липня минулого року The Wall Street Journal стверджувала, що малайзійський прем'єр за два роки отримав на особисті рахунки 681 млн від компаній, пов'язаних з 1MDB.

Після цього була створена спеціальна комісія, і за результатами перевірки особисті рахунки глави кабінету з декількома сотнями мільйонів доларів дійсно були виявлені.

Після цього прем'єр заявив, що дані кошти були отримані ним від спонсорів.

У січні актор отримав премію Сrystal Award від організаторів економічного форуму у Давосі за внесок у захист довкілля.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus