"Динамо" потрапило в 20-ку кращих команд всіх часів

29.10.2016 17:00

"Динамо" потрапило в 20-ку кращих команд всіх часів

Один з найвпливовіших журналів у світовому футболі, що видається в Лондоні з промовистою назвою "4-4-2" опублікував свій рейтинг 50 кращих команд всіх часів. Висока 20-а позиція відведена київському "Динамо". Кияни (команда зразка 1985-1987 років) потрапили до списку. Десятка кращих команд рейтингу всіх часів за версією "4-4-2" поки не опублікована.

Один з найвпливовіших журналів у світовому футболі, що видається в Лондоні з промовистою назвою "4-4-2" опублікував свій рейтинг 50 кращих команд всіх часів. Висока 20-а позиція відведена київському "Динамо", повідомляє прес-служба ФК "Динамо".

Кияни (команда зразка 1985-1987 років) потрапили до списку з наступною характеристикою: "До того, як в наш час, Prozone і Opta (чудові статистичні онлайн сервіси - прим.ред.) ретельно розбирають похвилинно деталь кожного матчу, Валерій Лобановський - небагатослівний, відсторонений тактик, що сприймав футбол немов гру в шахи - став першопрохідцем логічного наукового аналізу, який став по суті суб'єктом спорту.

За 20 років роботи в три різні періоди в київському "Динамо", починаючи з 1973 року Лобановський зробив хет-трик з трьох великих команд.

Він говорив: "Мої гравці знають, що на наступний ранок після гри перед ними буде лежати аркуш паперу з усіма цифровими показниками. Якщо півзахисник в процесі матчу зробив 60 техніко-тактичних дій - значить, він недопрацював на полі. Він повинен був зробити 100 ТТД або більше..."

Десятка кращих команд рейтингу всіх часів за версією "4-4-2" поки не опублікована.

Нагадаємо, 17 жовтня виповнилося 55 років з дня, коли футболісти київського "Динамо" вперше завоювали золоті медалі чемпіонів колишнього Союзу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus