"Динамо" програло "Бенфіці" в матчі Ліги чемпіонів

02.11.2016 08:00

У Лісабоні завершився матч 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому київське "Динамо" програло місцевій "Бенфіці" з рахунком 0:1. Доля матчу була вирішена в самій кінцівці першого тайму. Гра проходила у приблизно рівній боротьбі, а у гостей було кілька моментів у першому таймі для взяття воріт.

Тим не менш, в самій кінцівці тайму, на доданій арбітром 45+2 хвилині, господарі поля реалізували пенальті. Під час боротьби у штрафному "Динамо" гравця португальців Луїзао і Види гравець "Бенфіки" опинився на газоні. Види отримав попередження, а Едуардо Сальвіо реалізував 11-метровий.

Источник новости: NEWSru.ua