Директор НАБУ: з проектом "Стіна" не все гаразд, але говорити про збитки ще зарано

11.10.2016 17:00

Директор НАБУ: з проектом "Стіна" не все гаразд, але говорити про збитки ще зарано

У рамках розслідування можливої корупційної складової під час реалізації проекту "Стіна" необхідно відпрацювати велике коло людей, провести експертизи і встановити, чи мала місце нецільова розтрата коштів, заявляє директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

У рамках розслідування можливої корупційної складової під час реалізації проекту "Стіна" необхідно відпрацювати велике коло людей, провести експертизи і встановити, чи мала місце нецільова розтрата коштів, заявляє директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник, передає "Інтерфакс-Україна".

Прикордонники готові відзвітувати за "Стіну" Яценюка

Ситник повідомив, що слідчі органи проводять великий масив роботи у цій справі. "Скажімо так, не все гладко з проектом "Стіна". Необхідно зробити ще дуже багато роботи: фактичний огляд, вивчення кошторисної документації, проведення експертиз, ревізій", - розповів він.

При цьому директор НАБУ наголосив: "Поки що ми бачимо певні невідповідності, але говорити про шкоду та винних осіб ще рано".

Відповідаючи на уточнювальне запитання про те, чи означає це, що слідство ще не наблизилося до висунення підозри, директор НАБУ сказав: "Там за кожну ділянку відповідали різні люди, і досить велике коло людей, яких треба відпрацювати, і відповідно прийняти рішення".

Прикордонники готові відзвітувати за "Стіну" Яценюка

Держприкордонслужба готова для перевірок і міжнародних аудитів за проектом "Стіна". Про це заявив глава відомства Віктор Назаренко.

"Проект дійсно дуже важливий для України, Європи і всього світу... Ті кошти, які виділені, використані, щоб здійснити цей проект... Що стосується деталей проекту... дійсно є нюанси... Ми відкриті до перевірок... і міжнародних аудитів", - сказав він журналістам.

Він також запевнив, що Держприкордонслужба повною мірою сприяє розслідуванню антикорупційних органів.

Як відомо, Національне антикорупційне бюро веде розслідування за фактом розкрадання коштів на будівництві "Стіни" ("Європейського валу") на кордоні з Росією.

Одним з ініціаторів побудови укріплень на кордоні з Росією був тодішній прем'єр Арсеній Яценюк.

Він запевнював, що споруда стане надійною перешкодою проти можливого проникнення російських військ в Україну.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus