Для демобілізованих запустили спеціальний сайт

29.09.2016 09:00

Для демобілізованих запустили спеціальний сайт

Інтернет-ресурс - http://demobilization.info/ - створений для всебічного інформування щодо питань демобілізації, отримання статусу учасника бойових дій та інших питань, що цікавлять захисників України. Також на сайті роз'яснюються права військовослужбовців, пільги, питання адаптації, лікування, протезування тощо. На ньому зазначений номер телефону гарячої лінії - 0800 500442.

В Україні відкрили ресурс для всебічного інформування щодо питань демобілізації для військовослужбовців. Про це повідомляє Інформаційно-аналітичний центр Національної безпеки України.

"Інтернет-ресурс - http://demobilization.info/ - створений для всебічного інформування щодо питань демобілізації, отримання статусу учасника бойових дій та інших питань, що цікавлять захисників України", - йдеться в повідомленні.

Також на сайті роз'яснюються права військовослужбовців, пільги, питання адаптації, лікування, протезування тощо. На ньому зазначений номер телефону гарячої лінії - 0800 500442.

Нагадаємо, 26 вересня президент Петро Порошенко підписав указ про демобілізацію військових, призваних на службу у 2015 році під час "шостої хвилі" часткової мобілізації, яким передбачається, що звільнення військових розпочнеться вже у жовтні.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus