8 днів до виборів у США: Трамп наздоганяє Клінтон

31.10.2016 17:00

8 днів до виборів у США: Трамп наздоганяє Клінтон

Перевага кандидата в президенти США від демократів Хілларі Клінтон перед суперником-республіканцем Дональдом Трампом скоротилася до 2%. Дослідження, проведене спільно з газетою The Washington Post, засвідчило, що за Клінтон нині збираються голосувати 47% опитаних, а за Трампа - 45%.

Перевага кандидата в президенти США від демократів Хілларі Клінтон перед суперником-республіканцем Дональдом Трампом скоротилася до 2%. Про це свідчать дані опитування, оприлюднені телеканалом ABC, пише "Сегодня.ua".

Дослідження, проведене спільно з газетою The Washington Post, засвідчило, що за Клінтон нині збираються голосувати 47% опитаних, а за Трампа - 45%.

Ці цифри різко відрізняються від даних тижневої давнини, коли те ж опитування прогнозувало перемогу кандидата від демократів з перевагою в 12% (50% за Клінтон проти 38% за Трампа).

Телеканал зазначає, що різке скорочення розриву між кандидатами пояснюється не так змінами у настроях виборців, як змінами прогнозів щодо явки. Зокрема, порівняно з попереднім опитуванням, зросла кількість республіканців, які збираються прийти на вибори. При цьому прихильники Клінтон продемонстрували меншу готовність голосувати.

Нагадаємо, голосування на чергових виборах американського президента відбудеться наступного вівторка, 8 листопада 2016 року.

Вперше в історії американської виборчої системи Трамп вже заявив, що може не визнати результатів перемоги Клінтон.

На думку деяких оглядачів зі США, Кремль готує щось на кшталт "кольорової революції" на підтримку проросійського кандидата Трампа.

Варто зауважити, що після того, як Трамп припустився агресивних висловлювань на адресу спікера Палати представників Пола Райяна та інших високопоставлених однопартійців, Республіканська партія почала кампанію з антиреклами цього кандидата.

Колишня держсекретарка США, членкиня Республіканської партії Кондоліза Райс заявила, що Трамп має зняти свою кандидатуру з президентських виборів. "Годі! Трамп не повинен бути президентом. Він повинен зняти свою кандидатуру. Як республіканка, я сподіваюсь підтримувати когось, хто має гідність і рівень, щоб балотуватися на чільну посаду в найпотужнішій демократії світу", - наголосила Райс.

За нього також не голосуватиме Арнольд Шварценеггер.

Із закликом до республіканців не голосувати за одіозного Трампа виступив й чинний президент Сполучених Штатів Барак Обама.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus