"ДНРівці" погрожують жителям окупованих територій конфіскувати житло і авто за відмову від їх "перереєстрації"

03.11.2016 17:00

"ДНРівці" погрожують жителям окупованих територій конфіскувати житло і авто за відмову від їх "перереєстрації"

Ватажки угруповання "ДНР" примушують жителів окремих районів Донецької області переоформляти українські правовстановлюючі документи на житло і транспорт на так звані "документи власного зразка", заявив помічник голови ДПС, прес-секретар Олег Слободян. "За невиконання цієї вимоги звучать погрози проведення конфіскації житлового фонду", - зазначив він.

Ватажки угруповання "ДНР" примушують жителів окремих районів Донецької області переоформляти українські правовстановлюючі документи на житло і транспорт на так звані "документи власного зразка".

Про це заявив помічник голови Держприкордонслужби - прес-секретар Олег Слободян у четвер 3 листопада на брифінгу, передає "ОстроВ".

Він зазначив, що жителів окупованій території Донецької області змушують переоформляти всі правовстановлюючі документи на житло відповідно до вимог окупаційної "влади".

"За невиконання цієї вимоги звучать погрози проведення конфіскації житлового фонду", - зазначив Слободян.

Також, за його словами, переоформлення документів стосується і транспортних засобів.

"Так, представниками псевдоправоохоронних органів активізовано попереджувальну роботу з власниками автотранспорту щодо необхідності та обов'язкової постановки до кінця 2016 року транспортних засобів парного року випуску на свою реєстрацію. У разі невиконання, такі автовласники будуть притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, а самі транспортні засоби будуть на штрафмайданчиках", - зазначив Слободян.

Нагадаємо, бойовики ОДЛО розпочали кампанію з відбирання майна у місцевого населення Донбасу ще в червні 2014-го.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus