До Кольченка не пускають українського консула, заявляє Афанасьєв

01.10.2016 18:00

До Кольченка не пускають українського консула, заявляє Афанасьєв

До засудженого в Росії українця Олександра Кольченка не пускають українського консула. Про це повідомив колишній політв'язень Геннадій Афанасьєв на своїй сторінці в Facebook. За його словами, в п'ятницю Кольченка відвідали члени Челябінської громадської спостережної комісії Ольга Фролова і Діна Латипова.

До засудженого в Росії українця Олександра Кольченка не пускають українського консула. Про це повідомив колишній політв'язень Геннадій Афанасьєв на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, в п'ятницю Кольченка відвідали члени Челябінської громадської спостережної комісії Ольга Фролова і Діна Латипова.

"Що дуже погано - так це триваюча відмова в зустрічі з консулом. Ми будемо працювати над цим далі. У наступний візит вимагатимемо рішучих пояснень від начальника колонії Гордова, якого сьогодні членам ГСК не вдалося побачити", - зазначив Афанасьєв.

За його словами, Кольченко поскаржився на те, що під час обшуку оперативники вилучили в нього особисті книги і не віддають.

"На вимогу членів ГСК книги були повернуті до загону, що особисто перевірили Ольга і Діна", - написав Афанасьєв.

Він також додав, що тепер затримок з передачею листів Кольченкові немає.

25 серпня 2015 року російський суд незаконно ув'язнив його на 10 років за "співучасть в терористичному акті".

Просити помилування Кольченко принципово відмовляється.

Кольченко разом з Олегом Сенцовим, Геннадієм Афансьєвим, Олександр Костенком та Станіславом Красновим входить до кримської групи патріотів України, яких російська пропаганда зараховує до "Правого сектору" й вважає "терористами".

Афанасьєва (разом із Солошенком) вже обміняли на російських сепаратистів з Одеси.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus