До парламенту Грузії проходять три партії. У "Грузинської мрії" - майже 50%

10.10.2016 09:00

До парламенту Грузії проходять три партії. У "Грузинської мрії" - майже 50%

У парламенті Грузії будуть представлені "Грузинська мрія", "Єдиний національний рух" і проросійський "Альянс патріотів Грузії". Як повідомляє Центральна виборча комісія країни, це стало зрозуміло після підрахунку 99,9% голосів виборців.

У парламенті Грузії будуть представлені "Грузинська мрія", "Єдиний національний рух" і проросійський "Альянс патріотів Грузії".

Як повідомляє Центральна виборча комісія країни, це стало зрозуміло після підрахунку 99,9% голосів виборців, повідомляє Укрінформ.

Найбільше голосів виборців отримала правляча партія – "Грузинська мрія"- 48,6%, за нею - попередня правляча партія, створена Михайлом Саакашвілі, "Єдиний національний рух" - 27,14%.

Партія "Альянс патріотів Грузії" балансувала на межі, але врешті набрала рівно 5% голосів виборців і зможе утворити фракцію з шістьох депутатів.

Що стосується підсумків виборів за мажоритарною системою, то за попередніми даними, в 50-53 одномандатних округах пройдуть другі тури. Ці вибори призначені на 2 листопада.

Як повідомлялося, в Грузії 8 жовтня відбулися парламентські вибори. Громадяни Грузії обирали на чотири роки 150 депутатів - 77 за партійними списками і 73 одномандатників. ЦВК Грузії зареєструвала 19 партій і шість виборчих блоків. За 73 місця одномандатників боролися 816 кандидатів.

Раніше повідомлялося, що другий тур виборів депутатів парламенту дев'ятого скликання буде проведено на багатьох виборчих округах.

А прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі зазначив, що "Грузинська мрія" вже є переможцем.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus