До України докотився землетрус, епіцентр якого зафіксували в Румунії

24.09.2016 12:00

До України докотився землетрус, епіцентр якого зафіксували в Румунії

Жителі деяких міст України відчули підземні поштовхи, які ймовірно були викликані землетрусом в Румунії. Як повідомляє Європейсько-Середземноморський сейсмологічний центр, магнітуда землетрусу в Румунії склала 5,6 балів. Епіцентр підземних поштовхів розташовувався в 153 км на північ від Бухареста. Осередок землетрусу залягав на глибині 94 км.

Жителі деяких міст України відчули підземні поштовхи, які ймовірно були викликані землетрусом в Румунії.

Як повідомляє Європейсько-Середземноморський сейсмологічний центр, магнітуда землетрусу в Румунії склала 5,6 балів.

Епіцентр підземних поштовхів розташовувався в 153 км на північ від Бухареста. Осередок землетрусу залягав на глибині 94 км.

Даних про жертви або руйнування не надходило.

Як повідомили в прес-службі Державної служби з надзвичайних ситуацій, 24 вересня о 2:15 в Одеській області було зафіксовано поштовх землетрусу приблизно силою 3-4 бали за шкалою Ріхтера. Постраждалих людей і руйнувань будівель немає.

"Епіцентр землетрусу - східна частина Румунії, гори Вранча, біля м. Ліпша (45,8 градусів північної широти і 26,6 градусів східної довготи). В епіцентрі землетрусу сила поштовхів зафіксована - 5,7 бала, на глибині 88 км", - йдеться в повідомленні.

Повторні поштовхи не зафіксовані.

При цьому користувачі в соіцальних мережах повідомляють, що досить сильні підземні поштовхи відчувалися в Києві, Дніпрі, Одесі, Херсоні, Запоріжжі, Кривому Розі, Вінниці та інших містах України.

"Осокорки - прокинувся від некволих поштовхів, вентилятор як маятник розхитало", - написав житель Києва в соцмережах.

"Чернівці дуже інтенсивно трясло хвилину", - повідомили в соцмережах.

"Всі спали, вискочила з ліжка за інерцією. Почала будити своїх, поки панікувала, все закінчилося", - повідомила мешканка Києва.

"Диван трусило і вікно тріщало", - написала одеситка.

Нагадаємо, в ніч на 24 серпня в центральній частині Італії стався сильний землетрус магнітудою 6,0. Руйнування зафіксовані в трьох областях - Лаціо, Умбрії і Марке. Коливання земної поверхні відчувалися в багатьох італійських містах, в тому числі, в Римі, Флоренції і Болоньї.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus