До Умані приїхали вже понад 2,5 тис. хасидів. Поліція і рятувальники посилюють заходи безпеки

27.09.2016 11:00

До Умані приїхали вже понад 2,5 тис. хасидів. Поліція і рятувальники посилюють заходи безпеки

Правоохоронці в цілодобовому режимі нестимуть службу на закріплених маршрутах. Для допомоги місцевим правоохоронцям в Умань прибули поліцейські з Вінницької та Чернівецької областей та з міста Дніпро. Також в Умані з 27 вересня розгорнуто зведений загін рятувальників у складі 90 чоловік особового складу та 16 одиниць пожежно-рятувальної техніки.

До міста Умань Черкаської області станом на ранок 27 вересня приїхали понад 2,5 тис. паломників-хасидів. Як повідомили в Уманському відділі поліції ГУ Нацполіції в Черкаській області, масовий приїзд хасидів в Умань розпочався ввечері 26 вересня.

За попередніми даними, на святкування іудейського нового року Рош-га-Шана в місто Умань Черкаської області цього року очікується приїзд більше 30 тисяч паломників з 20 країн світу. З них найбільше – до 80% – громадяни Держави Ізраїль та США.

Для забезпечення правопорядку в Умані працюватиме зведений загін поліцейських зі 450 правоохоронців. До складу загону входять працівники спецпідрозділів, оперативних служб, патрульні поліцейські, вибухотехніки, а також військовослужбовці Нацгвардії України.

Правоохоронці в цілодобовому режимі нестимуть службу на закріплених маршрутах. Для допомоги місцевим правоохоронцям в Умань прибули поліцейські з Вінницької та Чернівецької областей та з міста Дніпро.

Також в Умані з 27 вересня розгорнуто зведений загін рятувальників у складі 90 чоловік особового складу та 16 одиниць пожежно-рятувальної техніки, водолазна, хімічна та піротехнічна групи.

Як повідомили у прес-службі УДСНС у Черкаській області, у місцях масового перебування паломників чергуватимуть 4 пожежно-рятувальних пости та водолази поблизу водойм. Вулицями міста ходитимуть 4 пересувні дозори із первинними засобами пожежогасіння.

Будівлі над похованням Раббі Нахмана, синагога та навчальний центр, де буде найбільше скупчення людей, обладнані автоматичною пожежною сигналізацією, забезпечені первинними засобами пожежогасіння, з числа обслуговуючого персоналу створено добровільну пожежну дружину.

Щороку в Умані збираються прихильники юдейської течії хасидизму, оскільки в цьому місті на єврейському кладовищі похований рабі Нахман із Брацлава (1772-1810) - засновник брацлавського (бресловського) хасидизму. Могила цадика - одна з найшанованіших святинь хасидів, місце щорічної масової прощі.

Цього року Рош-га-Шану відзначають 3 жовтня.

Усі євреї, які сповідують хасидизм, вважають своїм обов`язком побувати хоча б раз у своєму житті на могилі цадика Нахмана. Вони також вважають, що якщо вони зустрінуть новий рік Рош-га-Шана біля його могили, то наступний рік буде щасливим для них.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus