До ЗНО з іноземної мови готують зміни

11.01.2017 17:00

До ЗНО з іноземної мови готують зміни

Український центр оцінювання якості освіти та регіональні центри проведуть у квітні другий етап апробації тестів зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох іноземних мов. Відповідний наказ оприлюднено на сайті Міністерства освіти та науки. Результати апробаційного тестування нададуть учасникам до 26 травня 2017 року.

Український центр оцінювання якості освіти та регіональні центри проведуть у квітні другий етап апробації тестів зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох іноземних мов.

Відповідний наказ оприлюднено на сайті Міністерства освіти та науки.

"Провести з 24 до 29 квітня 2017 року ІІ етап апробації нового формату завдань для сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, з англійської, іспанської, німецької та французької мов із використанням предметних тестів рівня B1 для випускників, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні, і рівня В2 для випускників, які вивчали іноземну мову на профільному рівні", - йдеться у документі.

Як зазначається у наказі, апробація проводиться з метою підготовки до запровадження в 2018 році для сертифікаційних робіт ЗНО нового формату завдань з іноземних мов, які враховують розуміння мови на слух (аудіювання).

Відповідний графік проведення буде додатково оприлюднено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Участь у тестуванні візьмуть близько 5 тисяч учнів випускних класів з усіх регіонів України.

Результати апробаційного тестування нададуть учасникам до 26 травня 2017 року.

Раніше повідомлялося, що з 10 січня почалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури і ще з одного предмета за вибором. У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 і 8 квітня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus