Документи на посаду директора департаменту люстрації Мін’юсту подали 12 кандидатів

11.01.2017 17:00

Документи на посаду директора департаменту люстрації Мін’юсту подали 12 кандидатів

Для участі в конкурсі на посаду директора департаменту люстрації Міністерства юстиції України подали документи 12 людей, йдеться в повідомленні на сайті відомства. Конкурс відбудеться з 17 по 19 січня, передбачено три етапи: письмове тестування, розв'язання практичного завдання та співбесіда.

Для участі в конкурсі на посаду директора департаменту люстрації Міністерства юстиції України подали документи 12 людей, йдеться в повідомленні на сайті відомства.

Документи на участь у конкурсі подали: Вадим Бондар, Аліса Дуброва, Тетяна Єсик, Любов Ковалевська, Назар Крупчак, Дмитро Макаренко, Сергій Нагорний, Анна Самойленко, Олександр Татарченко, Олександра Чіковані, Наталія Шевченко та Віталій Яровий.

Конкурс відбудеться з 17 по 19 січня, передбачено три етапи: письмове тестування, розв'язання практичного завдання та співбесіда.

Мін’юст для забезпечення максимальної відкритості та прозорості конкурсу запрошує представників громадських організацій і ЗМІ долучитися до конкурсу як спостерігачі.

Як повідомлялося, 21 листопада 2016 року директор департаменту з питань люстрації Мін’юсту Тетяна Козаченко заявила про відставку з посади. В.о. директора департаменту призначили 23-річну юристку Ганну Калинчук.

6 грудня Мін’юст оголосив конкурс на заміщення цієї вакантної посади.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus