Доля понад 4 тисяч дітей-сиріт з анексованого Криму залишається невідомою

16.10.2016 22:00

Доля понад 4 тисяч дітей-сиріт з анексованого Криму залишається невідомою

Доля понад 4 тисячі дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, з Криму залишається невідомою після анексії півострова Росією. Про це заявив заступник директора Департаменту з захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики Володимир Вовк. За його словами, на материк переїхали два дитячих будинки сімейного типу та три прийомні сім'ї.

Доля понад 4 тисячі дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, з Криму залишається невідомою після анексії півострова Росією.

Про це заявив заступник директора Департаменту з захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики Володимир Вовк, повідомляє "Крим.Реалії".

"На початок анексії, на 01.01.2014 року - це офіційні дані, які були зафіксовані державною статистикою, в Автономній республіці Крим проживало 4323 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. У місті Севастополі проживало 672 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського опіки. В даний час у нас на обліку всього 60 дітей з цього всього масиву - на материковій частині України", - сказав Вовк.

За його словами, на материк переїхали два дитячих будинки сімейного типу та три прийомні сім'ї. Однак більша частина таких дітей залишається на окупованій території, хоча всі вони не зняті з бухгалтерського обліку і як і раніше значаться в українських базах даних.

"Але діяльність електронної бази даних на цій території тимчасово припинена. Тому підтверджень або будь-яких відомостей про те, де ці діти, чи залишаються вони в інтернатах, чи залишаються вони в прийомних сім'ях, таких даних ми зараз не маємо", - додав заступник директора департаменту.

Раніше повідомлялося, за даними моніторингу офісу омбудсмена України, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування примусово переробили українські документи на російські.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus