"Допінговий список" російських спортсменів збільшився до семи

09.03.2016 23:00

"Допінговий список" російських спортсменів збільшився до семи

Кількість російських спортсменів, викритих у використанні заборонених препаратів (допінг) збільшилася після випадку із Марією Шараповою до семи. Всі вони викриті у вживанні мілдроната. Він допомагає скоротити терміни реабілітації спортсмена після травми. Допінг-тест, серед інших, не змогли пройти дві представниці збірної Росії із шорт-треку, імена спортсменок не розголошуються.

Кількість російських спортсменів, викритих у використанні заборонених препаратів (допінг) збільшилася після випадку із Марією Шараповою до семи.

Всі вони викриті у вживанні мілдроната, пише РБК.

Він допомагає скоротити терміни реабілітації спортсмена після травми.

Як повідомляється, допінг-тест, серед інших, не змогли пройти дві представниці збірної Росії із шорт-треку, імена спортсменок не розголошуються.

Нагадаємо, що недавно на вживанні препарату були помічені колега по шорт-треку чоловічої збірної Росії Семен Єлістратов, який став переможцем Олімпіади 2014 року, а також всесвітньо відома тенісистка Марія Шарапова.

7 березня Шарапова на прес-конференції в США зізналася у вживанні заборонених препаратів протягом 10 останніх років. Вона пояснила, що приймала мілдронат для профілактики діабету. Цей препарат з 1 січня 2016 року знаходиться в списку заборонених, за його вживання спортсмена можуть відсторонити від змагань на чотири роки.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus