Друга хвиля грипу в Україні очікується з лютого до початку квітня, - МОЗ

12.01.2017 12:00

Друга хвиля грипу в Україні очікується з лютого до початку квітня, - МОЗ

На цей момент зафіксовано тенденцію до зменшення захворюваності, це пов'язують із зимовими канікулами школярів. Про це повідомила керівник центру грипу та ГРВІ при МОЗ України Тетяна Дихановська в ефірі "112 Україна". Вона зазначила, що зараз зафіксована тенденція до зменшення захворюваності, проте ці дані можуть не відображати реальної картини.

На цей момент зафіксовано тенденцію до зменшення захворюваності, це пов'язують із зимовими канікулами школярів. Про це повідомила керівник центру грипу та ГРВІ при МОЗ України Тетяна Дихановська в ефірі "112 Україна".

"Другу хвилю грипу ми очікуємо починаючи з лютого до початку квітня. Діти вийдуть з канікул на заняття. Це тісний контакт і можливість швидкої передачі інфекції ...", - сказала Дихановська.

Вона зазначила, що зараз зафіксована тенденція до зменшення захворюваності, проте ці дані можуть не відображати реальної картини.

"Зараз ми спостерігаємо закономірну тенденцію до зменшення захворюваності на першому тижні року. Це пов'язано з Новорічними святами та канікулами в навчальних закладах. Однак, це не завжди відображає реальну картину. Ми бачимо, що в 13 областях України показники захворюваності перевищили епідемічні пороги від 2, 5% в Херсонській області до 58% в Черкаській ... ", - зазначила керівник центру грипу та ГРВІ при МОЗ.

Раніше повідомлялося, що в період з 2 по 8 січня в Україні зареєстровано 250 227 хворих на грип та ГРВІ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus