Другий день Форуму Євромайданів у Харкові проходить під акомпанемент Антимайдану

12.01.2014 16:08

Другий день Форуму Євромайданів у Харкові проходить під акомпанемент Антимайдану

У Харкові триває робота першого всеукраїнського форуму Євромайданів. Засідання відбувається під акомпанемент організованого Партією регіонів пікету, в якому беруть участь близько півсотні осіб. Засідання форуму Євромайданів відбувається в приміщенні Харківської правозахисної групи.

У Харкові триває робота першого всеукраїнського форуму Євромайданів. Засідання відбувається під акомпанемент організованого Партією регіонів пікету, в якому беруть участь близько півсотні осіб.

Подробиці нападу на книжковий магазин у Харкові під час форуму Євромайданів

Вони скандують "Геть з міста", "Євромайдану – ні", "Повертайтеся до себе на роботу".

Засідання форуму Євромайданів відбувається в приміщенні Харківської правозахисної групи. О 13:00 організатори заходу обіцяють провести прес-конференцію.

У суботу, 11 cічня, робота форуму Євромайданів розпочалася зі значним запізненням через невизначеність з місцем проведення зборів і напад агресивних молодиків. Після кількагодинного пошуку місця учасники форуму проводили свій захід у Свято-Дмитріївському храмі УАПЦ.

Подробиці нападу на книжковий магазин у Харкові під час форуму Євромайданів

Невідомі близько 17:00 напали на книжковий магазин "Книгарня "Є" на вулиці Сумській, 3 у Харкові, де працювала група Громадянської освіти в рамках Всеукраїнського форуму Євромайданів, повідомляє "Українські новини" з посиланням на організаторів форуму.

"20-30 невідомих увірвалися в приміщення, розбили скляні дверцята книжкових шаф, залили кімнату сльозогінним газом, побили охорону", - йдеться у ньому.

Через погану вентиляцію делегати форуму були змушені покинути робоче приміщення.

Засновник харківської медіа-групи "МедіаПорт" Зураб Аласанія написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, що кореспондентка МедіаПорту, яка знаходилася в приміщенні магазину, спробувала зняти те, що відбувається на мобільний телефон, однак нападники відібрали його і розбили.

У інформацією відділу зв'язків з громадськістю Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Харківській області йдеться, що 11 січня близько 17:00 оператору "102" надійшло повідомлення про те, що в приміщення книгарні, розташованого на вулиці Сумській, увірвалися невідомі особи і розбили вітрини.

Для з'ясування обставин події за даною адресою попрямували працівники слідчо-оперативної групи Дзержинського районного відділу міліції Харкова.

"Встановлено, що під час скоєння правопорушення у магазині перебувало близько 15 громадян", - йдеться у повідомленні.

Виявлені пошкодження книжкових шаф, встановлюються і допитуються свідки події, проводиться подальша перевірка.

Як повідомлялось, співробітники харківської міліції затримали у суботу, 11 січня, 18 невідомих, коли ті намагалися увірватися до приміщення Української автокефальної церкви, де проходила зустріч учасників Першого всеукраїнського форуму Євромайданів в Харкові.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus